• Agencje
  • Zlecenie od 19 grudnia do samotnej Seniorki z Badenii | 1900 euro + premia do 350 euro
2025/12/11 12:53:51
Medipe
baner agencji
Zlecenie od 19 grudnia do samotnej Seniorki z Badenii | 1900 euro + premia do 350 euro
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1900

Oferowana premia:
350

Data wyjazdu:
19.12.2025

Czas trwania zlecenia:
2

Miejscowość
Mieterkingen
INFORMACJE O ZLECENIU
Podopieczna, Pani Elisabeth (88 l., 65 kg, 160 cm) choruje na cukrzycę, osteoporozę i demencję. W domu chodzi z rollatorem, na spacerach korzysta z wózka inwalidzkiego. Spokojnie przesypia noce. Opiekunka będzie odpowiedzialna za pomoc Seniorce w ubieraniu się, korzystaniu z toalety, kąpieli kontrolowaniu, aby regularnie przyjmowała leki. Ze względu na problemy z chodzeniem, nie wychodzi na spacery i cały wolny czas spędza w domu – jedynie w niedziele chętnie wychodzi do kościoła.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Otoczenie Seniorki opieką, pomoc w ubieraniu, kąpieli i toalecie, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, kontrola przyjmowanych lekarstw oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Pani mieszka sama, w domu jednorodzinnym na wsi. Raz w tygodniu zaplanowane są wizyty pomocy sprzątającej. Najbliższe sklepy znajdują się około 20 minut od domu (5 minut rowerem, który jest dostępny na zleceniu). Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z dostępem do Internetu i telewizorem.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.
Dodatkowe informacje:
Stan zdrowia Podopiecznej i warunki mieszkaniowe zostały zweryfikowane przez naszych Pracowników. Wyjeżdżając z Medipe, masz gwarancję pewnego i sprawdzonego zlecenia. Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się