• Agencje
  • Sympatyczny senior | lubi czytać i spędzać czas na świeżym powietrzu | POCZĄTEK MAJA
2026/04/15 08:21:23
Arkadia Care
baner agencji
Sympatyczny senior | lubi czytać i spędzać czas na świeżym powietrzu | POCZĄTEK MAJA
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
2010

Oferowana premia:

Data wyjazdu:
06-05-2026

Czas trwania zlecenia:
2 miesiące

Miejscowość
Bad Lauterberg
INFORMACJE O ZLECENIU
- Podopieczny ma 87 lat, 58 kg wagi i 160 cm wzrostu. - Ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. - Doskwierają jej początki demencji, artroza oraz problemy z sercem. - Ze względu na inkontynencję nosi cewnik. - Poza tym senior ma również astmę. - Mowa i wzrok w porządku, słabszy ma jedynie słuch. - Senior porusza się za pomocą rollatora. Nie wymaga dźwigania. - Pan bardzo lubi czytać gazety, oglądać TV i spędzać czas na świeżym powietrzu. - Czas wolny zagwarantowany na zleceniu.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
- Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu. - Pomoc w utrzymaniu higieny ciała. - Prowadzenie gospodarstwa domowego m.in. pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy.
OPIS ZAKWATEROWANIA
- Podopieczny mieszka ze sprawną żoną w domu jednorodzinnym. - Dla Opiekuna/Opiekunki przygotowano osobne piętro z własną łazienką. - Jest również dostęp do Internetu.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
- Doświadczenie w opiece. - Komunikatywna znajomość j. niemieckiego.
Dodatkowe informacje:
Jesteś opiekunką osób starszych, znasz język niemiecki przynajmniej na poziomie podstawowym i szukasz sprawdzonych ofert pracy? Czekamy na Ciebie! Ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb i wymagań. Zgłoś się: https://arkadiacare.pl/


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się