• Agencje
  • ⭐ZLECENIE NA BAWARII OD STYCZNIA⭐Do opieki jest samotna pani mieszkająca w domu jednorodzinnym niedaleko Monachium. Dla opiekunki pokój z własną łazie
2020/12/22 10:01:31
Avanti Medic
baner agencji
⭐ZLECENIE NA BAWARII OD STYCZNIA⭐Do opieki jest samotna pani mieszkająca w domu jednorodzinnym niedaleko Monachium. Dla opiekunki pokój z własną łazienką, internet jest dostępny.
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1450

Oferowana premia:

Data wyjazdu:
10.01.2021

Czas trwania zlecenia:

Miejscowość
Prutting
INFORMACJE O ZLECENIU
Do opieki jest Pani Brigitte 88 lat, 156 cm, 50 kg mieszkąjca sama na poudniu Niemiec niedaleko Monachium w domu jednorodzinnym. Pani ma demencję, dezorientację czasową i przestrzenną, dużo rzeczy juz zapomina. Jakiś czas temu miała udar i od tamtej pory ma problemy z poruszaniem się, chociaz porusza sie jeszcze samodzielnie. Podopieczna jest inkontynentna, nosi pampersy. Trzeba jej pomóc przy myciu oraz ubieraniu się. W łazience jest zainstalowany lift. Pani Brigitte noce zazwyczaj przesypia, choc czasami budzi sie 1 raz i wówczas opiekunka musi pani pomóc. W dzień można sobie to odespać gdyż podopieczna chodzi na drzemki. Pani wstaje około 7 rano i idzie spać około 19:30.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Do zadań opiekunki nalezy równiez standardowe prowadzenie domu, gotowanie, zakupy Corka i syn mieszkają niedaleko i w razie potrzeby służą pomocą.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Dla opiekunki pokój z własną łazienką, internet jest dostępny.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
- j. niemiecki dobry lub dobry komunikatywny -opiekunka empatyczna, spokojna
Dodatkowe informacje:
• Opiekunka może posiadać własną działalność lub zostanie zatrudniona przez nas na umowie niemieckiej bezpośrednio w Niemczech. • Umowa na czas nieograniczony trwająca nawet w czasie pobytu w Polsce. • Emerytura w Niemczech po 5 latach pracy. • Kindergeld na każde dziecko. • Pełne składki płacone do AOK lub DAK przez cały okres współpracy (nawet w czasie pobytu w Polsce). • Pełne ubezpieczenie w Polsce, w Niemczech i w całej Unii Europejskiej (bezpłatne wizyty u wszystkich specjalistów, bezpłatna, kompleksowa obsługa dentystyczna w Polsce i w Niemczech, refundacja niektórych leków). • Niemiecka Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz druk E-106. • Elastyczność przy wyborze oferty i długości pobytu. • Firma AvantiMedic organizuje i pokrywa koszty transportu w obie strony lub zwraca koszty w razie samodzielnej organizacji przejazdu / przelotu. • Nie pobieramy od opiekunek żadnych opłat ani prowizji. • Zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu w pakiecie. • Wysokie wynagrodzenie wypłacane w Euro. • Wysokość wynagrodzenia dopasowana indywidualnie do opiekunki w zależności od znajomości językowych, doświadczenia, posiadanych referencji, ilości osób do opieki, stopnia trudności oferty, posiadanych kwalifikacji zawodowych opiekunki. • Terminowe i regularne wypłaty do 15. dnia każdego miesiąca. • Pomoc konsultanta biurowego i przedstawiciela na miejscu w razie potrzeby. • Dodatek 50 EUR za polecenie innej opiekunki oraz 250 EUR za polecenie innego klienta. • Dodatek za święta, pracę przy 2. osobach, wstawanie nocne, itp. • Miła i fachowa obsługa personelu.


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się