• Agencje 
  • OPIEKUNKA DO MOBILNEGO SENIORA - OK. SIEGEN - OD 15.06. + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY
6/9/2021
AngelCare 24
baner agencji
OPIEKUNKA DO MOBILNEGO SENIORA - OK. SIEGEN - OD 15.06. + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1600

Oferowana premia:
Anielski Pakiet Premiowy

Data wyjazdu:
15-06-2021

Czas trwania zlecenia:
2 M-CE

Miejscowość
HERDORF, OK. SIEGEN, NADRENIA-PALATYNAT
INFORMACJE O ZLECENIU
- mężczyzna ma 82 lata, waży ok. 75 kg przy wzroście 172 cm; - po przebytej operacji stawów kolanowych i zawale serca cierpi na osłabienie starcze, niewydolność serca, początkującą demencję, ma alergię na jod; - senior porusza się samodzielnie, ma też Rollator; - lubi oglądać telewizję, grać w karty i gry towarzyskie;
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
- dbanie o higienę; - wsparcie w codziennych czynnościach; - prowadzenie gospodarstwa domowego;
OPIS ZAKWATEROWANIA
- mieszka z żoną w domu jednorodzinnym, na wyposażeniu jest krzesełko pod prysznic; - sklepy są dość blisko; - opiekunka ma do dyspozycji pokój z TV i dostępem do Internetu oraz osobną łazienkę z WC. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
- dobra znajomość języka niemieckiego; - prawo jazdy.
Dodatkowe informacje:
U NAS W STANDARDZIE: - wysoką jakość usług, elastyczność oraz dbałość o naszych pracowników zgodnie z certyfikatem FIRMA GODNA ZAUFANIA 2017;- legalne zatrudnienie – formalności załatwiamy błyskawicznie w ciągu 1-2 dni roboczych! - zarobki w zakresie 1100 - 1700 Euro netto/m-ąc + PREMIE; - Anielski Pakiet Premiowy za regularne wyjazdy; - codziennie nowe oferty pracy;- kontakt z firmą przez 24h/dobę; - załatwienie i opłacenie transportu; – z nami opiekunka za nic nie płaci! NIE CZEKAJ – APLIKUJ!CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

loading