• Agencje
  • PEWNY WYJAZD NA KRÓTKIE ZASTĘPSTWO NA 3 TYGODNIE – OPIEKA NAD SENIORKĄ W KEMPTEN + ZJAZD DO POLSKI PRZED ŚWĘTAMI!
2021/11/09 10:28:07
AngelCare 24
baner agencji
PEWNY WYJAZD NA KRÓTKIE ZASTĘPSTWO NA 3 TYGODNIE – OPIEKA NAD SENIORKĄ W KEMPTEN + ZJAZD DO POLSKI PRZED ŚWĘTAMI!
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1500

Oferowana premia:
Anielski Pakiet Premiowy

Data wyjazdu:
30-11-2021

Czas trwania zlecenia:
3 TYG.

Miejscowość
KEMPTEN (BAWARIA).
INFORMACJE O ZLECENIU
- do opieki jest kobieta: (90 lat, 70 kg, 160 cm) po operacji bioder, z demencją, inkontynencją, problemami z przełykaniem; - porusza się na wózku, do dyspozycji ma balkonik;
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
- dbanie o higienę; - wsparcie w codziennych czynnościach; - prowadzenie gospodarstwa domowego;
OPIS ZAKWATEROWANIA
- seniorka mieszka w mieszkaniu. Mąż podopiecznej ma osobne mieszkanie, nie wymaga opieki; - Dla opiekunki: osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Obligatoryjnie przysługuje jej 2-3 h czasu wolnego.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego; - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
Dodatkowe informacje:
U NAS W STANDARDZIE: - wysoką jakość usług, elastyczność oraz dbałość o naszych pracowników zgodnie z certyfikatem FIRMA GODNA ZAUFANIA 2017;- legalne zatrudnienie – formalności załatwiamy błyskawicznie w ciągu 1-2 dni roboczych! - zarobki w zakresie 1100 - 1700 Euro netto/m-ąc + PREMIE; - Anielski Pakiet Premiowy za regularne wyjazdy; - codziennie nowe oferty pracy;- kontakt z firmą przez 24h/dobę; - załatwienie i opłacenie transportu; – z nami opiekunka za nic nie płaci! NIE CZEKAJ – APLIKUJ!CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się