• Agencje
  • Poszukujemy opiekunki do pani z początkiem demencji
2022/02/15 16:51:35
Schwester Pflege
baner agencji
Poszukujemy opiekunki do pani z początkiem demencji
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1450

Oferowana premia:
od 100 euro

Data wyjazdu:
24-03-2022

Czas trwania zlecenia:
do uzgodnienia

Miejscowość
Ettlingen
INFORMACJE O ZLECENIU
Pani w wieku 81 lat 65 kg 165 cm wzrostu. W pełni mobilna. Cierpi na początki demencji która objawia się niepewnością oraz brakiem pamięci krótkotrwałej. Jest doskonale zorientowana w środowisku domowym. Cierpi na inkontynencję moczową. Seniorka lubi wspólne spacery po zakupy i na targ. Chętnie spędza czas z opiekunką.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Do obowiązków opiekunki należy pomoc naszej Podopiecznej w codziennym życiu. Pomoc w higienie oraz gospodarstwie domowym. Przygotowanie posiłku, podstawowe sprzątanie oraz zakupy.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Ładny dom jednorodzinny z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki własny pokój w pełni umeblowany z prywatną łazienką i toaletą oraz dostępem do Internetu. Do dyspozycji jest również samochód VW Golf z automatyczną skrzynią biegów.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, może być osobą palącą, prawo jazdy mile widziane. Opiekunka musi być zaszczepiona przeciw Covid.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy: *bezpieczne legalne i stałe zatrudnienie *darmowy przejazd busem do pracy „od drzwi do drzwi” *stałą opiekę naszego koordynatora podczas pracy za granicą *stałe ubezpieczenie zdrowotne EKUZ Skontaktuj się z nami: [email protected] tel. 570-525-785 tel. 790-226-161 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Schwester Pflege Sp. z.o.o. ul. Szlak 77/222 37- 153 Kraków Dane przetwarzane są w celu procesu rekrutacji oraz w celu marketingu, promocji i sprzedaży naszych usług.


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się