• Agencje
  • OPIEKA NAD PARĄ SENIORÓW W OK. KEMPTEN – START OD ZARAZ + OSOBNE MIESZKANIE + UMOWA NA POLSKICH LUB NIEMIECKICH WARUNKACH (AOK)!
2022/05/25 14:37:36
AngelCare 24
baner agencji
OPIEKA NAD PARĄ SENIORÓW W OK. KEMPTEN – START OD ZARAZ + OSOBNE MIESZKANIE + UMOWA NA POLSKICH LUB NIEMIECKICH WARUNKACH (AOK)!
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1600

Oferowana premia:
SZEROKI PAKIET PREMII (od 100E do 300E)

Data wyjazdu:
30-05-2022

Czas trwania zlecenia:
2 M-CE

Miejscowość
DIETMANNSRIED; OK. KEMPTEN; BAWARIA
INFORMACJE O ZLECENIU
Opiekunki potrzebuje małżeństwo: - mężczyzna (70 lat, 81 kg, 186 cm) choruje na białaczkę; - porusza się przy pomocy Rollatora, do dyspozycji ma wózek; - senior chętnie spędza czas w ogrodzie, spaceruje, ogląda telewizję, czyta; - kobieta (73 lata, 50 kg, 160 cm) doznała urazu rdzenia kręgowego, wskutek którego ma niedowład; - porusza się na wózku; - seniorka chętnie czyta, uczęszcza do teatru, spędza czasu w ogrodzie; - podopieczni są poddawani fizjoterapii;
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
- dbanie o higienę; - wsparcie w codziennych czynnościach; - prowadzenie gospodarstwa domowego; - robienie zakupów;
OPIS ZAKWATEROWANIA
- seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem, na wyposażeniu jest łóżko specjalistyczne, materac przeciwodleżynowy; - opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobnym WC. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego; - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
Dodatkowe informacje:
U NAS W STANDARDZIE: - wysoką jakość usług, elastyczność oraz dbałość o naszych pracowników zgodnie z certyfikatem FIRMA GODNA ZAUFANIA; - legalne zatrudnienie na polskich (RÓWNIEŻ OD ŚREDNIEJ KRAJOWEJ) i niemieckich warunkach (AOK) - ZYSKAJ NIEMIECKĄ EMERYTURĘ po 60 m-cach! - błyskawiczne załatwienie formalności - nawet w ciągu 1-2 dni roboczych! - zarobki w zakresie 1200 - 1900 Euro netto/m-c! - premia koleżeńska (za polecenie innych kandydatek do pracy do 130 EUR), premia rodzina (za polecenie rodzin do współpracy do 300EUR), premia za stałe wyjazdy (do 100 EUR); - codziennie nowe oferty pracy; - kontakt z firmą przez 24h/dobę; - załatwienie i opłacenie transportu - z nami opiekunka za nic nie płaci! NIE CZEKAJ – APLIKUJ JUŻ DZIŚ! CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się