• Agencje
  • APN-Opieka nad Panem w Lünzen- 1782€ brutto/m-c*/oferta nieaktualna
2022/08/18 13:56:00
APN Sentium
baner agencji
APN-Opieka nad Panem w Lünzen- 1782€ brutto/m-c*/oferta nieaktualna
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1782

Oferowana premia:

Data wyjazdu:
23-08-2022

Czas trwania zlecenia:

Miejscowość
Lünzen
INFORMACJE O ZLECENIU
23.08.2022-oferta nieaktualna Opieka nad Panem, który ma 99 lat. Jest osłabiony z racji wieku, ma zakłócenia rytmu serca. Porusza się przy balkoniku lub dłuższe dystanse na wózku inwalidzkim. Sam korzysta z toalety i jest jeszcze dosyć samodzielny. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie, higiena, korzystanie z toalety, itd.), prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
OPIS ZAKWATEROWANIA
osobny pokój, rower, Internet, TV.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
komunikatywna znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy: - legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1) - opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ) - stały kontakt z koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu - pomoc w przygotowaniu wyjazdu - oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy - kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu - zwrot kosztów podróży * kwota zostanie pomniejszona o zwiększoną zaliczkę na podatek dochodowy. Szczegóły w biurze APN.


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się