• Agencje
  • Zlecenie do seniora z Bawarii / dla OPIEKUNKI / prywatna łazienka / 1600 € + premie
2022/09/29 09:58:32
Arkadia Care
baner agencji
Zlecenie do seniora z Bawarii / dla OPIEKUNKI / prywatna łazienka / 1600 € + premie
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1600

Oferowana premia:
za szybki wyjazd, polecenie znajomej

Data wyjazdu:
04-10-2022

Czas trwania zlecenia:
2 miesiące

Miejscowość
Plech
INFORMACJE O ZLECENIU
Pan Karl ma 87 lat, waży 87 kg , mierzy 178 cm wzrostu. Ma przyznany III stopień niepełnosprawności. Choroby, na które cierpi Senior to: osłabienie starcze, nadciśnienie, inkontynecja. Podopieczny jest po operacji biodra. Ma już problemy z mową, słuchem i wzrokiem, związane z wiekiem. Nosi okulary. Doskwierają mu również częściowe problemy z orientacją. Potrzebuje wsparcia przy wstawaniu (z pomocą może ustać sam na nogach). Czas wolny na zleceniu jest zachowany.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Seniorowi należy pomóc w czynnościach pielęgnacyjnych: pomoc w higienie, kąpieli, pielęgnacja skóry, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu. Do zadań Opiekunki należą również czynności domowe: gotowanie, zakupy, zmywanie naczyń, prasowanie. Sklepy są oddalone około 10 minut. Jest rower na miejscu zlecenia.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym ze swoją żoną, która jest samodzielna (nie wymaga opieki). Dla Opiekunki jest przygotowany pokój, osobna łazienka , telewizor i oczywiście dostęp do Internetu.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.
Dodatkowe informacje:


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się