• Agencje 
  • Oferta do samotnego Seniora z Hesji | 1650 euro + premia
2/1/2023
Medipe
baner agencji
Oferta do samotnego Seniora z Hesji | 1650 euro + premia
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1650

Oferowana premia:
200

Data wyjazdu:
01.03.2023

Czas trwania zlecenia:
2 miesiące

Miejscowość
Eppingen
INFORMACJE O ZLECENIU
Podopieczny (85 l., 65 kg, 170 cm) przeszedł udar mózgu, wskutek którego cierpi na niedowład prawej ręki. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Ma w pełni zachowane zdrowie psychiczne. Jest częściowo inkontynentny. Senior wymaga pomocy podczas ubierania się, korzystania z toalety oraz kąpieli. Należy także towarzyszyć Mu podczas krótkich spacerów. W tygodniu ma zaplanowane domowe wizyty fizjoterapeutyczne. Pan jest bardzo spokojnym i kulturalnym człowiekiem. Chętnie współpracuje z Opiekunką i łatwo nawiązuje z Nią dobry kontakt.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Otoczenie Seniora opieką, pomoc w ubieraniu, kąpieli i toalecie, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Pan mieszka w domu jednorodzinnym na wsi. Najbliższe sklepy znajdują się w odległości około 10 minut od miejsca zamieszkania. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z własną łazienką i dostępem do Internetu.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.
Dodatkowe informacje:
Stan zdrowia Podopiecznego i warunki mieszkaniowe zostały zweryfikowane przez naszych Pracowników. Wyjeżdżając z Medipe, masz gwarancję pewnego i sprawdzonego zlecenia. Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

loading