• Agencje
  • MIŁA PANI Z DEMENCJĄ ORAZ NADCIŚNIENIEM || WYSOKI BONUS
2023/06/23 13:46:09
Promedica24
baner agencji
MIŁA PANI Z DEMENCJĄ ORAZ NADCIŚNIENIEM || WYSOKI BONUS
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
2200

Oferowana premia:
500 € BONUSU WAKACYJNEGO + ATRAKCYJNE DODATKI DO KONTRAKTU

Data wyjazdu:
14.07.2023

Czas trwania zlecenia:
53 DNI

Miejscowość
Bischofsheim
INFORMACJE O ZLECENIU
Pani E. (lat 93) ma problemy z niewydolnością serca oraz nadciśnieniem. Zmaga się z demencją, a także osteoporozą. Ma kłopot z nietrzymaniem moczu. Porusza się o lasce, a czasem używa rollatora. Pani jest sympatyczną i otwartą osobą :)
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety oraz robienie zakupów, dbanie o gospodarstwo domowe, pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych oraz wsparcie go przy poruszaniu się, dotrzymanie towarzystwa podopiecznemu oraz organizacja jego czasu wolnego.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Kobieta mieszka samotnie w domu jednorodzinnym na wsi. Najbliższy sklep spożywczy około 30 min. pieszo. Dla opiekuna własny pokój z dostępem do internetu.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub niesamodzielnymi (może być doświadczenie rodzinne).
Dodatkowe informacje:
Gwarantujemy: • wyżywienie, zakwaterowanie oraz transport; • legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie; • prywatne ubezpieczenie + karta EKUZ; • opiekę koordynatora po stronie polskiej i niemieckiej; • całodobowe wsparcie 7 dni w tym tygodniu.


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się