• Agencje
  • APN Sentium- Opieka nad Panią w Vaterstetten - 1650€ netto/m-c + premia wakacyjna/oferta nieaktualna
2023/08/18 10:27:37
APN Sentium
baner agencji
APN Sentium- Opieka nad Panią w Vaterstetten - 1650€ netto/m-c + premia wakacyjna/oferta nieaktualna
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1650

Oferowana premia:

Data wyjazdu:
22-08-2023

Czas trwania zlecenia:

Miejscowość
Vaterstetten
INFORMACJE O ZLECENIU
23.08.2023- oferta nieaktualna Do opieki Pani Sigrid, która ma 88 lat. Pani ma inkontynencję, osteoporozę, rozrusznik, problemy z sercem i niewydolność serca. Nosi okulary i aparat słuchowy. Porusza się za pomocą Rollatora oraz korzysta z krzesełka do kąpieli. Pani używa pampersów, wkładek. Potrafi się w miarę samodzielnie się ubrać i rozebrać. Pije i je bez problemu. Jedzenie należy pokroić na małe kawałkI. Pani jest nastawiona na zdrowe jedzenie i nie je twardych rzeczy, bo ma problemy z protezą. Lubi herbatę. Należy kontrolować, aby piła odpowiednią liczbę płynów. Lubi oglądać telewizję, rozwiązywać krzyżówki i czytać. Pani mieszka domu jednorodzinnym na wsi. Sklep jest 10 minut na nogach.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (utrzymanie higieny) oraz prowadzenie gospodarstwa domowego (przygotowanie posiłków, sprzątanie, pranie i prasowanie).
OPIS ZAKWATEROWANIA
własny pokój, własna łazienka, dostęp do Internetu
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Dobra znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece. Mile widziane prawo jazdy
Dodatkowe informacje:
Oferujemy: ZUS od średniej krajowej zwrot kosztów podróży bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia formularz A1, karta EKU


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się