Opieka nad panem chorującym na nadciśnienie od 04.11 - DOBRE WARUNKI MIESZKANIOWE, 3000 EUR ZA WYJAZD
APLIKUJ Oferowana premia:
Gwarantowana podwyżka na II i III wyjeździe
Czas trwania zlecenia:
2 miesiące
INFORMACJE O ZLECENIU
Do opieki jest wdzięczny senior, który zmaga się z takimi chorobami jak arytmia, nadciśnienie i reumatyzm. Pan porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się. Ma również do dyspozycji balkonik. Jest sprawny poznawczo. Ponadto podopieczny ma cewnik, korzysta też z toalety. Do kąpieli przychodzą pielęgniarki.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Do podstawowych obowiązków Opiekunki należy przygotowywanie posiłków, dbanie o gospodarstwo domowe, dotrzymywanie towarzystwa, robienie zakupów oraz pomoc w czynnościach higienicznych.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym. Pan ma psa rasy golden retriever. Na Opiekunkę czeka w pełni wyposażony pokój z telewizorem. Można skorzystać z Internetu.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Dobra znajomość języka niemieckiego.
Dodatkowe informacje:
APLIKUJ