• Agencje
  • APN Sentium- Opieka nad Panią w 78351 Bodman-Ludwigshafen - 1450€ netto/m-c/oferta nieaktualna
2024/03/27 08:02:14
APN Sentium
baner agencji
APN Sentium- Opieka nad Panią w 78351 Bodman-Ludwigshafen - 1450€ netto/m-c/oferta nieaktualna
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1450

Oferowana premia:

Data wyjazdu:
07-04-2024

Czas trwania zlecenia:

Miejscowość
Bodman-Ludwigshafen
INFORMACJE O ZLECENIU
03.04.2024- oferta nieaktualna Do opieki jest Pani Ingeborg, która ma 98 lat. Podopieczna choruje na demencję i ma migotanie przedsionków oraz zaburzenia równowagi. Nie ma problemu z mową, ma niewielki problem ze słuchem i wzrokiem. Porusza się przy rolatorze, a na zew. na wózku inwalidzkim. Wymaga lekkiego wsparcia przy wstawaniu. Po południu lubi z podopieczną chodzić na spacery. Wieczorami ogląda TV. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Pomoc w codziennych czynnościach podopiecznej, pranie sprzątanie, zakupy, gotowanie, spacery z podopieczną oraz spędzanie z nią czasu.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Do dyspozycji jest własny pokój i dostęp do internetu.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
komunikatywna znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece
Dodatkowe informacje:
Oferujemy: ZUS od średniej krajowej darmowy transport bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia formularz A1, karta EKUZ


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się