• Agencje
  • OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ, MOBILNEJ SENIORKI W OK. KOLONII – START OD 14.08. + PREMIA LETNIA!
2024/08/07 14:49:08
AngelCare 24
baner agencji
OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ, MOBILNEJ SENIORKI W OK. KOLONII – START OD 14.08. + PREMIA LETNIA!
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1900

Oferowana premia:
ANIELSKI PAKIET PREMIOWY!

Data wyjazdu:
14-08-2024

Czas trwania zlecenia:
1-2 MIESIĄCE

Miejscowość
52222 STOLBERG (OK. KOLONII; NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA).
INFORMACJE O ZLECENIU
- kobieta, 84 lata, 160 cm, 58 kg; - cierpi na starcze osłabienie; - porusza się przy pomocy Rollatora; - lubi spacerować, grać w gry i czytać; - uczęszcza do Tagespflege (raz w tygodniu);
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
- dbanie o higienę; - wsparcie w codziennych czynnościach; - prowadzenie gospodarstwa domowego; - robienie zakupów;
OPIS ZAKWATEROWANIA
- mieszka w domu jednorodzinnym; - do dyspozycji opiekunki przygotowano osoby pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz oddzielną łazienką; standardowo przysługują jej również 2-3 godziny czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWY CZAS WOLNY DO USTALENIA NA MIEJSCU!
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego; - mile widziane doświadczenie;
Dodatkowe informacje:
U NAS MASZ W STANDARDZIE: - legalne zatrudnienie; - umowę z niemieckim ubezpieczeniem (AOK – pełne składki odprowadzane w DE + emerytura po 60 m-czach) lub polskich (również od średniej krajowej)! - zarobki do 1900 Euro netto / m-c + BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. PREMIA LETNIA 100 Euro, PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD 50 Euro!); - duży wybór ofert pracy, w tym zleceń na zastępstwo; - stały kontakt z firmą podczas wyjazdu; - organizację i opłacenie transportu – z nami opiekun/ka za nic nie płaci! ZOSTAŃ JEDNYM Z NASZYCH ANIOŁÓW!


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się