• Agencje
  • Zlecenie od grudnia - do opieki samotna Seniorka z okolic Düsseldorfu | 1900 euro + premia
2024/10/14 15:32:56
Medipe
baner agencji
Zlecenie od grudnia - do opieki samotna Seniorka z okolic Düsseldorfu | 1900 euro + premia
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1900

Oferowana premia:
200

Data wyjazdu:
01.12.2024

Czas trwania zlecenia:
2

Miejscowość
Geldern
INFORMACJE O ZLECENIU
Podopieczna (78 l., 50 kg, 168 cm) choruje na demencję oraz ma bardzo poważną wadę wzroku. Chodzi ze wsparciem drugiej osoby. Spokojnie przesypia noce. Seniorka wymaga pomocy w ubieraniu się, korzystaniu z toalety oraz kąpieli. Należy również towarzyszyć w krótkich spacerach po najbliższej okolicy. Ze względu na demencję, warto wcześniej wytłumaczyć Jej, jak będzie wyglądał najbliższy dzień lub co będzie robiła wspólnie z Opiekunką. Komunikacja z Seniorką może być nieco problematyczna – ma ona trudności ze znalezieniem odpowiednich słów.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Otoczenie Seniorki opieką, pomoc w toalecie, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym w centrum miasta. W każdy wtorek zaplanowane są wizyty pomocy sprzątającej. Najbliższe sklepy znajdują się w odległości około 15 minut od miejsca zamieszkania. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z dostępem do Internetu i własna łazienką.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.
Dodatkowe informacje:
Stan zdrowia Podopiecznej i warunki mieszkaniowe zostały zweryfikowane przez naszych Pracowników. Wyjeżdżając z Medipe, masz gwarancję pewnego i sprawdzonego zlecenia. Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się