• Agencje
  • Oferta do seniora 89l. Kościół w pobliżu!
2019/02/18 16:53:22
ATERIMA MED
baner agencji
Oferta do seniora 89l. Kościół w pobliżu!
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1400

Oferowana premia:

Data wyjazdu:
12-03-2019

Czas trwania zlecenia:

Miejscowość
Bielefeld
INFORMACJE O ZLECENIU
Szukamy Opiekunki dla seniora w wieku 89 lat. Pan cierpi na astmę i ma słabszy wzrok. Po domu porusza się na pamięć, na spacery porusza się o lasce ale nie oddala się od domu, lubi towarzystwo Opiekunki. Do podopiecznego często przyjeżdża córka w odwiedziny, która przywozi większe zakupy spożywcze. Dodatkowo raz w tygodniu przyjeżdża opieka medyczna i dozuje leki.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Do zadań Opiekunki jest pomoc w czynnościach higienicznych oraz utrzymanie domu. Opiekunka jest też odpowiedzialna za przygotowywanie posiłków - senior chętnie pomaga w gotowaniu.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Do dyspozycji Opiekunka ma dla siebie pokój z własną łazienką oraz dostępem do Internetu. Senior mieszka w dużym domu z ogrodem.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
WYMAGANE KWALIFIKACJE: - min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą - gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 6-8 tygodni - empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej
Dodatkowe informacje:
ZAPEWNIAMY: -legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku -atrakcyjne zarobki i opłacone składki ZUS (emerytalne, rentowe, zdrowotne) -wysokie premie za polecenia nowych Opiekunów (400 zł brutto) -wynagrodzenie w EUR lub PLN i zawsze terminowe wypłaty -przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy -sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty -szczegółowy opis zlecenia przed wyjazdem -elastyczne terminy wyjazdów – praca nawet w ciągu kilku dni -fachowe wsparcie koordynatorów i ekspertów (m. in. dyżury pielęgniarek i lektora j. niemieckiego) -kursy językowe oraz szkolenia z zakresu opieki nad seniorami Kontakt: - zadzwoń 12 341 15 15, - wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 - oddzwonimy! - odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na www.aterima-med.pl. ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 16455) ul. Puszkarska 7f 30-644 Kraków tel.: 12 341 15 15 fax: 12 341 15 99 www.aterima-med.pl [email protected]


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się