Opiekun/ka do pana w wieku 81 lat z 15838 Am Mellensee
APLIKUJ INFORMACJE O ZLECENIU
Opiekun/ka do pana w wieku 81 lat z 15838 Am Mellensee
🚗Wyjazd: 15.09.2025
💸 Stawka: 1810 EUR
🏡 Miejsce: Am Mellensee (15838)
🚻 Oferta dla opiekunki/opiekuna
🇩🇪 Wymagany język: Dobry
📋 Zakres obowiązków:
• Pomoc przy ubieraniu, toalecie i higienie (częściowa)
• Wstawanie i chodzenie z wózkiem
• Gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie
• Organizacja dnia, ćwiczenia oddechowe, nawodnienie
• Motywowanie do samodzielności...
➡️Pełny opis i aplikowanie na tę ofertę:
https://avanti-medic.eu/oferty/15838-am-mellensee-mezczyzna
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Czynności i zakres pomocy: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu (częściowa pomoc); wstawanie i chodzenie – tak (z użyciem wózka inwalidzkiego); toaleta – tak (częściowa pomoc); higiena ciała – tak (częściowa pomoc).
Dodatkowo: przygotowywanie posiłków, zakupy, sprzątanie i pranie.
Dzień powinien być organizowany wspólnie; można wykonywać ćwiczenia oddechowe; należy dbać o odpowiednie nawodnienie.
Opiekunka/opiekun powinien/a dbać o utrzymanie możliwie jak największej samodzielności podopiecznego i w rozsądnym zakresie motywować go do aktywności.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Warunki mieszkaniowe: mieszkanie na parterze; rodzina mieszka również na posesji; powierzchnia ok. 90 m².
Zakwaterowanie opiekunki/opiekuna: pokój gościnny ok. 20 m², dostęp do internetu. Zwierzęta w domu: kury (wymagana akceptacja zwierząt).
Czas wolny: do uzgodnienia, preferencyjnie w weekendy.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta. Znajomość języka na poziomie od 3 do 3. Wymagane prawo jazdy. Opiekun/ka może palić.
Dodatkowe informacje:
Choroby: Ryzyko upadku; po niedawnym upadku i tygodniu spędzonym w szpitalu podopieczny jest chwiejny na nogach i powinien być asekurowany podczas chodzenia przy chodziku; POChP w stadium końcowym; zaburzenia krzepnięcia krwi; początkowa demencja (krótkotrwałe zapominanie i epizody nieobecności), bez ograniczeń w orientacji osobowej, czasowej i miejscowej.
APLIKUJ