• Agencje
  • Oferta do wesołej, samodzielnej Seniorki za 1350 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ
2019/07/09 15:30:26
Medipe
baner agencji
Oferta do wesołej, samodzielnej Seniorki za 1350 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1350

Oferowana premia:
do 200 Euro!

Data wyjazdu:
17.08.2019

Czas trwania zlecenia:

Miejscowość
Porta Westfalica
INFORMACJE O ZLECENIU
Pani Elfriede (93 l.) jest komunikatywna, wesoła i pozytywnie nastawiona do świata, lubi chodzić na spacery. Wciąż jest w dużej mierze samodzielna. Cierpi na choroby serca (ma założony rozrusznik), osteoporozę oraz zwyrodnienie plamki żółtej. Seniorka porusza się o rollatorze, ale jest samodzielna. Potrzebuje częściowego wsparcia przy pielęgnacji ciała. Leki rozdziela służba medyczna. Dostępne sprzęty: laska, krzesełko toaletowe, rollator, podnośnik do wanny i podnośnik przy schodach.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Podopieczna mieszka sama, w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki dostępny jest osobny pokój, TV i internet.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dobra znajomość języka niemieckiego.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy: - zarobki nawet do 1600 Euro + Premia wakacyjna! - jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy, - aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna, - dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski, - bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń, - bezpłatny dyżur psychologa, - bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się