• Agencje
  • Oferta na 3 miesiące za 1350 EURO + premia
2019/08/27 14:24:43
Medipe
baner agencji
Oferta na 3 miesiące za 1350 EURO + premia
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1350

Oferowana premia:
DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Data wyjazdu:
28.08.2019

Czas trwania zlecenia:
3 miesiące

Miejscowość
Kerken
INFORMACJE O ZLECENIU
Pan Mann (87 l.) ma osłabiony organizm ze względu na wiek, nadciśnienie, choroby serca i skłonności do dny moczanowej, dlatego wskazana jest u niego dieta uboga w mięso. Senior jest komunikatywny, dobrze widzi, ale ma problemy ze słuchem. Podopieczny porusza się ze wsparciem drugiej osoby lub rollatora, potrzebuje lekkiej pomocy przy transferze i przy korzystaniu z toalety.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Pan mieszka sam na wsi w domku jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z TV i internetem.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.
Dodatkowe informacje:


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się