• Agencje
  • Wyjedź na PREMIOWANE zlecenie do samotnego Seniora!
2019/11/21 08:38:25
Proseca
baner agencji
Wyjedź na PREMIOWANE zlecenie do samotnego Seniora!
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1400

Oferowana premia:
PREMIA ŚWIĄTECZNA

Data wyjazdu:
19-12-2019

Czas trwania zlecenia:

Miejscowość
Steinen- Hüsingen
INFORMACJE O ZLECENIU
Pan Max ma 73 lata i przy wzroście 178 cm waży niecałe 90 kg. Senior zmaga się z cukrzycą i jest po udarze. Podopieczny porusza się przy wsparciu rollatora lub wózka inwalidzkiego. Pacjent nie ma problemów z komunikacją oraz zaburzeń orientacji. Senior jest kontynentny. Podopieczny może budzić się w nocy i potrzebować pomocy Opiekuna. Pacjent samodzielnie spożywa posiłki i nie wymaga żadnej specjalnej diety. Pan Max jest wdzięczny za każde okazane wsparcie.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Senior mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekuna jest osobny pokój z dostępem do Internetu oraz oddzielna łazienka.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Dobra znajomość języka niemieckiego - Uczciwość, empatia, sumienność - Czynne prawo jazdy kat. B
Dodatkowe informacje:
Nie znasz języka niemieckiego? W PROSECA mamy na to radę – zapisz się na kurs językowy, który przygotuje Cię do wyjazdu. Po kursie pewna oferta pracy! Zgłoś się już dziś! Znasz kogoś kto chce wyjechać na to zlecenie? Przekaż numer do PROSECA! Każda nowa osoba, która nawiąże z nami współpracę z Twojego polecenia to 600zł EKSTRA do Twojej wypłaty!


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się