• Agencje
  • opiekunka do samotnej Pani w Niemczech na miesiąc!
2020/06/17 14:13:01
Secawo
baner agencji
opiekunka do samotnej Pani w Niemczech na miesiąc!
APLIKUJ
Wynagrodzenie:
1450

Oferowana premia:
370 euro

Data wyjazdu:
20.06.2020

Czas trwania zlecenia:
1 miesiąc

Miejscowość
Radebeul
INFORMACJE O ZLECENIU
Podopieczna, 155 cm, 54 kg, cierpi na zniedołężnienie. Stopień niepełnosprawności: 3. Podopieczna nie ma problemów z mową i słuchem i wzrokiem. Nie ma problemów z orientacją czasową, przestrzenną, sytuacyjną i osobową. Na wyposażeniu do dyspozycji podopiecznej są: rolator, podnośnik do wanny i podnośnik na schodach. Podopieczna: • Porusza się o rolatorze (ale tylko żeby podejść do toalety), W ciągu dnia większość czasu leży na rozkładanym fotelu// przy wstawaniu z łóżka trzeba jej pomóc się zsunąć z łóżka, zmienić pozycje, jest w stanie tylko przez chwilę ustać samodzielnie; • Wymaga pomocy podczas kąpieli; mycie w łazience przy umywalce (Podopieczna siedzi na wózku, wcześniej należy jej pomóc przy wysadzaniu na toaletę) • potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu; • Jest osobą inkontynentną, nosi pieluchomajtki i pieluchy (które trzeba zmieniać); • Nie potrzebuje pomocy podczas karmienia; je samodzielnie (lubi zupy), ale trzeba jedzenie miksować, ponieważ nie jest w stanie pogryźć; ma problemy z przełykaniem, gotowanie bardzo delikatnych i miękkich potraw; należy kontrolować i podawać jej picie; • Przesypia noce (nie trzeba jej zmieniać pozycji ciała w łóżku), • Większość czasu spędza na rozkładanym fotelu, na który trzeba Panią położyć • Fizjoterapeutka przychodzi 2 razy w tygodniu. • Zasypia najpóźniej o 22.00 a wstaje ok 9.00
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe, zakupy. Aktywizacja podopiecznej, wspólne spacery, gry.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Podopieczna mieszka w domku wielorodzinnym (w domu są dwa osobne mieszkania, osobne wejścia, w jednej części mieszka syn, w drugiej Podopieczna) w miasteczku. Do najbliższego sklepu jest ok. 10 minut na rowerze. Opiekunka ma osobny pokój z łazienką i dostępem do internetu. Rodzina jest w porządku. Bardzo mili, uczynni. Podopieczna jest wdzięczna za opiekę.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
jezyk komunikatywny
Dodatkowe informacje:
Trzeba Podopieczną aktywizować i mobilizować, proponować jej króciutkie spacery o rolatorze, żeby całkowicie nie straciła motywacji i siły. Potrzebuje kontaktu z Opiekunką, rozmowy, lubi się wspólnie modlić, czytać biblię.


APLIKUJ


Copyright © my opiekunki

Aplikuj. Porozmawiaj. Dołącz.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się