﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><title>Mieszkanie w Krakowie</title><link>https://www.myopiekunki.com/tm.aspx?m=39547</link><description /><copyright>(c) MyOpiekunki</copyright><ttl>30</ttl><item><title>Odp: Mieszkanie w Krakowie (arpara)</title><description>Zdecydowanie 1 piętro uważam osobiście, że jest to najlepszy poziom. Odradziłabym parter ze względów bezpieczeństwa. Na 1 piętro wejdziesz bez problemu nawet z zakupami, czy jeśli zaprosisz osobę przykładowo starszą czy po drobnym urazie utrudniającym poruszanie się.&amp;nbsp;&lt;br/&gt;</description><link>https://www.myopiekunki.com/FindPost/39550</link><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 08:52:52 GMT</pubDate></item><item><title>Mieszkanie w Krakowie (Moriana)</title><description>Doradzicie gdzie szukać mieszkania w Krakowie?&amp;nbsp;&lt;br/&gt;&amp;nbsp;&lt;br/&gt;No i lepiej celować w parter czy może 1 piętro?&amp;nbsp;&lt;br/&gt;</description><link>https://www.myopiekunki.com/FindPost/39547</link><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 08:07:06 GMT</pubDate></item></channel></rss>