Zlecenie od 1 lutego, do mobilnego Seniora z Duisburga | 1750 euro | MyOpiekunki
  • Ogłoszenia

Zlecenie od 1 lutego, do mobilnego Seniora z Duisburga | 1750 euro

Autor
Medipe
Nowy użytkownik
  • Wszystkich postów : 0
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2018/06/11 12:32:52
  • Status: offline
2025/01/09 15:07:33 (odnośnik)

Zlecenie od 1 lutego, do mobilnego Seniora z Duisburga | 1750 euro

baner agencji
Zlecenie od 1 lutego, do mobilnego Seniora z Duisburga | 1750 euro
APLIKUJ

Wynagrodzenie:
1750


Oferowana premia:
-


Data wyjazdu:
01.02.2025


Czas trwania zlecenia:
2


Miejscowość
Duisburg
INFORMACJE O ZLECENIU
Podopieczny (87 l., 50 kg, 170 cm) choruje na demencję oraz inkontynencję moczową. Porusza się samodzielnie. Spokojnie przesypia noce. Senior potrzebuje pomocy w ubieraniu się (robi to sam, aczkolwiek trzeba przygotować dla Niego odzież adekwatną do pogody) i korzystaniu z toalety. Należy również dwa razy w tygodniu przypominać Mu o kąpieli (jest w stanie z niewielką asekuracją umyć się samodzielnie). Dwa razy dziennie do Seniora przychodzi Pflegediedst, która rozdziela leki. Dwa dni w tygodniu Senior spędza w dziennym domu opieki.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Otoczenie Seniora opieką, pomoc w ubieraniu, kąpieli i toalecie, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym na wsi położonej pod Duisburgiem. Najbliższe sklepy znajdują się w odległości około 30 minut od miejsca zamieszkania – rodzina może całkowicie przejąć wykonywaniu zakupów. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z dostępem do Internetu i telewizorem.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.
Dodatkowe informacje:
Stan zdrowia Podopiecznego i warunki mieszkaniowe zostały zweryfikowane przez naszych Pracowników. Wyjeżdżając z Medipe, masz gwarancję pewnego i sprawdzonego zlecenia.

Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG


APLIKUJ



Zapraszamy do kontaktu:
 
tel: 538890562
e-mail: [email protected]
#1

0 Odpowiedzi Powiązane wątki

    Przejdź do:
    © 2025 APG vNext Commercial Version 5.5