Wszystkie Fora | MyOpiekunki
 • Ogłoszenia
 • Zawał serca u Seniora

  Zawał serca niestety często dotyka osoby w podeszłym wieku. Brak szybkiej reakcji ze strony Opiekuna może być bardzo niebezpieczny w skutkach. 

   
 • Osteoporoza – choroba, która niszczy układ kostny człowieka

  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) niedawno uznała osteoporozę jako chorobę cywilizacyjną. Jak pokazują przeprowadzone badania z jej powodu niemal co 30 sekund dochodzi do jakiegoś złamania. Szczególnie narażone są osoby w podeszłym wieku, którym brakuje odporności. 

   
 • Jak zapewnić komfort i bezpieczeństwo w domu podopiecznego?

  Ludzie w podeszłym wieku, z jakimi każdego dnia mają styczność Opiekunowie osób starszych, często mają problem z poruszaniem się w swoim własnym domu, ponieważ podstawowe warunki rozmieszczeń przedmiotów nie do końca zostały przystosowane dla chorych.

   
 • Opieka nad Seniorem niewidomym

  Jedną z najcięższych chorób wśród osób w podeszłym wieku, którymi zajmują się Opiekunowie osób starszych jest niedowidzenie lub ślepota.

   
 • Jak udowodnić dobrą znajomość języka niemieckiego, starając się o obywatelstwo?

  Wielu Opiekunów osób starszych, którzy regularnie wyjeżdżają do Niemiec, osiedlili się tam i wiążą z tym krajem swoją przyszłość, decyduje się na zmianę obywatelstwa.

   
 • Dyskryminowanie Seniorów

  Osoby starsze to grupa społeczna mocno narażona na ataki z różnych stron. Wiąże się to z błędnym wyobrażaniem sobie starości przez inne osoby, niekoniecznie przez ludzi młodych, jak to jest często uogólniane.

   
 • Produkty spożywcze, które warto jeść, aby poprawić koncentrację

  Koncentracja jest kluczowa w codziennym funkcjonowaniu. Bez niej, nie jesteśmy w stanie odpowiednio wykonywać powierzonych nam zadań.

   
 • Gotowanie podopiecznemu

  Jednym z najważniejszych zadań większości Opiekunów osób starszych jest gotowanie posiłków podopiecznemu. W większości przypadków seniorzy nie posiadają ścisłej diety, dlatego możemy gotować potrawy, które znamy i lubimy.

   
 • Jak opiekować się seniorem cierpiącym na astmę?

  Astma jest chorobą nieuleczalną, lecz można ją tak kontrolować, żeby nie stanowiła obciążenia dla chorego i jego bliskich na co dzień.

   
 • Opiekunowie bez znajomości języka niemieckiego

  Wyjeżdżając na zlecenie za granicę trzeba być dobrze przygotowanym. Zawód Opiekunki to odpowiedzialna praca, a wydaje się być jeszcze trudniejsza, gdy realizowana jest w innym kraju.

   

[Artykuły]

Opis forum
 
Posts
Ostatni post
Wszystko, co warto wiedzieć o pracy jako Opiekunka osób starszych. Poznaj fakty i mity o pracy w opiece. Porady dla Opiekunek osób starszych.
62
Wszystko, co warto wiedzieć o pracy jako Opiekunka osób starszych. Poznaj fakty i mity o pracy w opiece. Porady dla Opiekunek osób starszych.
70

[Agencje pracy]

Opis forum
 
Posts
Ostatni post
Sprawdź firmy, z którymi możesz wyjechać do pracy za granicę jako Opiekunka osób starszych. Wybierz agencję i wyślij swoje zgłoszenie.
0
 

[Oferty pracy]

Opis forum
 
Posts
Ostatni post
Praca dla Opiekunek osób starszych. Szeroka oferta sprawdzonych zleceń. Wysokie zarobki w opiece. Największy wybór ofert pracy jako Opiekunka.
Moderators Forum Managers
24474

[Forum]

Opis forum
 
Posts
Ostatni post
Rozmowy Opiekunek osób starszych o pracy w opiece. Wymień się swoimi doświadczeniami i dowiedz się więcej na temat pracy Opiekunek.
Moderators ModeratorCZ
756
Stomatolog z Gdańska..
2023/12/05 13:32:31
nesta 

[Czarna lista]

Opis forum
 
Posts
Ostatni post
Czarna lista (3 visitors)
Podziel się z nami swoimi doświadczeniami i opiniami. Dowiedz się jakie firmy i zlecenia są niezgodne z opisem.
Moderators ModeratorCZ
602
Agencja ******** z Warszawy, o..
2023/11/24 10:51:42
Guest 
{Description}
0
 
Co się dzieje?

Podstawowe statystyki forum

2842 użytkownicy dodali 25964 postsy w 7 forach. Aktualnie jest 25283 wątków.

Ostatni post, .Senior 84l z żoną, Weingarten, dodany przez dobraopiekawdomu.pl 2023/12/05 13:32:56

© 2023 APG vNext Commercial Version 5.5