Zlecenie na wymianę, do samotnej Seniorki z Bawarii | 1850 euro + premia | MyOpiekunki
  • Ogłoszenia

Zlecenie na wymianę, do samotnej Seniorki z Bawarii | 1850 euro + premia

Autor
Medipe
Nowy użytkownik
  • Wszystkich postów : 0
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2018/06/11 12:32:52
  • Status: offline
2025/02/25 10:56:23 (odnośnik)

Zlecenie na wymianę, do samotnej Seniorki z Bawarii | 1850 euro + premia

baner agencji
Zlecenie na wymianę, do samotnej Seniorki z Bawarii | 1850 euro + premia
APLIKUJ

Wynagrodzenie:
1850


Oferowana premia:
tak


Data wyjazdu:
31.03.2025


Czas trwania zlecenia:
2 miesiące


Miejscowość
Amberg
INFORMACJE O ZLECENIU
Podopieczna, Pani Isolde (97 l., 45 kg, 155 cm) jest osłabiona ze względu na wiek, trzy lata temu przeszła lekki udar mózgu. Ma w pełni zachowane zdrowie psychiczne i sprawność intelektualną. Chodzi ze wsparciem rollatora. Opiekunka będzie odpowiedzialna za pomoc Seniorce w ubieraniu się, kąpieli, korzystaniu z toalety oraz towarzyszeniu Jej w ewentualnych spacerach. Na miejscu zlecenia jest Treppenlift (krzesło schodowe) – Seniorka potrafi samodzielnie je obsługiwać.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Otoczenie Seniorki opieką, pomoc w ubieraniu, kąpieli i toalecie, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Najbliższe większe sklepy (Aldi, Diska, Edeka) znajdują się w odległości około 10 minut od miejsca zamieszkania. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z dostępem do Internetu.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.
Dodatkowe informacje:
Stan zdrowia Podopiecznej i warunki mieszkaniowe zostały zweryfikowane przez naszych Pracowników. Wyjeżdżając z Medipe, masz gwarancję pewnego i sprawdzonego zlecenia.

Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG


APLIKUJ



Zapraszamy do kontaktu:
 
tel: 538890562
e-mail: [email protected]
#1

0 Odpowiedzi Powiązane wątki

    Przejdź do:
    © 2025 APG vNext Commercial Version 5.5