Zlecenie po Wielkanocy do samodzielnej, mobilnej Seniorki z Kilonii | 1900 euro | MyOpiekunki
  • Ogłoszenia

Zlecenie po Wielkanocy do samodzielnej, mobilnej Seniorki z Kilonii | 1900 euro

Autor
Medipe
Nowy użytkownik
  • Wszystkich postów : 0
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2018/06/11 12:32:52
  • Status: offline
2026/03/12 12:55:17 (odnośnik)

Zlecenie po Wielkanocy do samodzielnej, mobilnej Seniorki z Kilonii | 1900 euro

baner agencji
Zlecenie po Wielkanocy do samodzielnej, mobilnej Seniorki z Kilonii | 1900 euro
APLIKUJ

Wynagrodzenie:
1900


Oferowana premia:


Data wyjazdu:
11.04.2026


Czas trwania zlecenia:
2 miesiące


Miejscowość
Kiel
INFORMACJE O ZLECENIU
Podopieczna, Pani Ingrid (87 l., 70 kg, 165 cm) choruje na osteoporozę i reumatyzm. Ma w pełni zachowane zdrowie psychiczne. Chodzi ze wsparciem rollatora. Spokojnie przesypia noce. Pani jest nadal bardzo samodzielna: ubiera się, kąpie i korzysta z toalety bez wsparcia. Należy jedynie być przy Seniorce i kontrolować, aby regularnie przyjmowała zapisane Jej lekarstwa.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Otoczenie Seniorki opieką, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, kontrola przyjmowanych lekarstw oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Pani mieszka sama (jest właścicielką z psa, z którym Opiekunka wychodzi na spacery) w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Najbliższe sklepy znajdują się kilkanaście minut od domu. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z dostępem do Internet i telewizorem.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Dodatkowe informacje:
Stan zdrowia Podopiecznej i warunki mieszkaniowe zostały zweryfikowane przez naszych Pracowników. Wyjeżdżając z Medipe, masz gwarancję pewnego i sprawdzonego zlecenia.

Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG


APLIKUJ



Zapraszamy do kontaktu:
 
tel: 699 605 400
e-mail: [email protected]
#1

0 Odpowiedzi Powiązane wątki

    Przejdź do:
    © 2026 APG vNext Commercial Version 5.5