Zlecenie blisko Düsseldorfu - do opieki samotna Seniorka | 1800 euro + premia | MyOpiekunki
  • Ogłoszenia

Zlecenie blisko Düsseldorfu - do opieki samotna Seniorka | 1800 euro + premia

Autor
Medipe
Nowy użytkownik
  • Wszystkich postów : 0
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2018/06/11 12:32:52
  • Status: offline
2026/05/20 12:47:38 (odnośnik)

Zlecenie blisko Düsseldorfu - do opieki samotna Seniorka | 1800 euro + premia

baner agencji
Zlecenie blisko Düsseldorfu - do opieki samotna Seniorka | 1800 euro + premia
APLIKUJ

Wynagrodzenie:
1800


Oferowana premia:
do 350


Data wyjazdu:
18.06.2026


Czas trwania zlecenia:
6 tygodni


Miejscowość
Ratingen
INFORMACJE O ZLECENIU
Podopieczna, Pani Hildegard (85 l., 65 kg, 165 cm), jest po udarze mózgu. Porusza się ze wsparciem rollatora. Ma dobrze zachowaną mowę, wzrok i orientacje czasowo-przestrzenną oraz częściowo zachowany słuch. Spokojnie przesypia noce. Wsparcia potrzebuje przede wszystkim w ubieraniu, rozbieraniu, zmianie pieluch, kąpieli, kontroli przyjmowania leków i płynów oraz czynnościach domowych takich jak sprzątanie, pranie, gotowanie i robienie zakupów. Należy także towarzyszyć jej w trakcie spacerów i wizyt lekarskich. Seniorka jest miła i spokojna.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Otoczenie Seniorki opieką, pomoc w ubieraniu, rozbieraniu, zmiana pieluch, kąpiel, kontrola przyjmowania leków i płynów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Seniorka mieszka w mieszkaniu na obrzeżach miasta. Najbliższe sklepy znajdują się w odległości około 10 min. od miejsca zamieszkania. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z dostępem do Internetu i telewizji.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, podstawowa znajomość języka niemieckiego.
Dodatkowe informacje:
Stan zdrowia Podopiecznej i warunki mieszkaniowe zostały zweryfikowane przez naszych Pracowników. Wyjeżdżając z Medipe, masz gwarancję pewnego i sprawdzonego zlecenia.

Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG


APLIKUJ



Zapraszamy do kontaktu:
 
tel: 699 605 400
e-mail: [email protected]
#1

0 Odpowiedzi Powiązane wątki

    Przejdź do:
    © 2026 APG vNext Commercial Version 5.5