Avanti Medic
Nowy użytkownik
- Wszystkich postów : 0
- Punkty premii: 0
- Dołączył: 2018/06/01 14:32:02
- Status: offline
Lekkie zlecenie do MOBILNEJ Pani mieszkającej w Berlinie! Do zadań opiekunki należeć będą gotowanie, wspólne spacery, wizyty lekarskie, podawanie lekarstw, sprzątanie i czasami zakupy.
 | Lekkie zlecenie do MOBILNEJ Pani mieszkającej w Berlinie! Do zadań opiekunki należeć będą gotowanie, wspólne spacery, wizyty lekarskie, podawanie lekarstw, sprzątanie i czasami zakupy. | APLIKUJ | Wynagrodzenie: 1350 Oferowana premia: - Data wyjazdu: 18.05.2020 Czas trwania zlecenia: 2 miesiące Miejscowość Berlin
|
| INFORMACJE O ZLECENIU Pani Ruth (87 lat, 162 cm wzrostu, 59 kg, Pflegegrad4) mieszka w Berlinie ze swoją córką w domu jednorodzinnym z ogrodem w Berlinie. Pani cierpi na demencję, porusza się o rolatorze, ma inkontynencję. Pani czasami Potrzebuje pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu, myciu. Trzeba kontrolować płyny. Czasami Pani Ruth może sie zdarzyć że podczas drzemki na fotelu ma koszmary, przez co może się obudzić zdenerwowana i wtedy trzeba dać specjalne leki. Podopieczna lubi robić na drutach, czytać, oflądać TV i jeździć autem jako pasażer.Pani wstaje raz w nocy sama do toalety, zazywa też tabletki na spanie. Podopieczna wstaje około 7 i idzie spać około 21. Łazienka w domu dostosowana jest do potrzeb podopiecznej.
| | OBOWIĄZKI OPIEKUNA Do zadań opiekunki należeć będą gotowanie, wspólne spacery, wizyty lekarskie, podawanie lekarstw, sprzątanie i czasami zakupy. Córka robi pranie i zakupy i generalnie ona zajmuje się opieka nad mamą. Bardzo zależy jej na tym żeby opiekunka była wsparciem i odciążyła ja w obowiązkach. Sklepy dostępne są blisko od domu. | | OPIS ZAKWATEROWANIA Do dyspozycji Opoiekunki jest własny pokój oraz Internet. | | WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA -język komunikatywny -palic można tylko na zewnątrz | | Dodatkowe informacje: • Opiekunka może posiadać własną działalność lub zostanie zatrudniona przez nas na umowie niemieckiej bezpośrednio w Niemczech. • Umowa na czas nieograniczony trwająca nawet w czasie pobytu w Polsce. • Emerytura w Niemczech po 5 latach pracy. • Kindergeld na każde dziecko. • Pełne składki płacone do AOK lub DAK przez cały okres współpracy (nawet w czasie pobytu w Polsce). • Pełne ubezpieczenie w Polsce, w Niemczech i w całej Unii Europejskiej (bezpłatne wizyty u wszystkich specjalistów, bezpłatna, kompleksowa obsługa dentystyczna w Polsce i w Niemczech, refundacja niektórych leków). • Niemiecka Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz druk E-106. • Elastyczność przy wyborze oferty i długości pobytu. • Firma AvantiMedic organizuje i pokrywa koszty transportu w obie strony lub zwraca koszty w razie samodzielnej organizacji przejazdu / przelotu. • Nie pobieramy od opiekunek żadnych opłat ani prowizji. • Zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu w pakiecie. • Wysokie wynagrodzenie wypłacane w Euro. • Wysokość wynagrodzenia dopasowana indywidualnie do opiekunki w zależności od znajomości językowych, doświadczenia, posiadanych referencji, ilości osób do opieki, stopnia trudności oferty, posiadanych kwalifikacji zawodowych opiekunki. • Terminowe i regularne wypłaty do 15. dnia każdego miesiąca. • Pomoc konsultanta biurowego i przedstawiciela na miejscu w razie potrzeby. • Dodatek 50 EUR za polecenie innej opiekunki oraz 250 EUR za polecenie innego klienta. • Dodatek za święta, pracę przy 2. osobach, wstawanie nocne, itp. • Miła i fachowa obsługa personelu. | | |
|
APLIKUJ
|
|