3 najważniejsze pytania jakie powinniśmy zadać pracodawcy | MyOpiekunki
  • Ogłoszenia

3 najważniejsze pytania jakie powinniśmy zadać pracodawcy

Autor
Forum MyOpiekunki
Administrator
  • Wszystkich postów : 194
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2017/10/24 19:58:46
  • Lokalizacja: Polska, Wrocław
  • Status: online
2019/03/07 15:44:24 (odnośnik)

3 najważniejsze pytania jakie powinniśmy zadać pracodawcy

Udając się na rozmowę kwalifikacyjną do pracy na stanowisko Opiekuna, powinniśmy wcześniej mieć przygotowane pytania, jakie zadamy naszemu pracodawcy. Pomoże nam to lepiej poznać warunki na miejscu zlecenia. Często zdarza się, że Opiekunowie, którzy nie poznali dokładnie informacji na temat danego zlecenia, mieli później pretensje do agencji, że nie zostali o nich poinformowani. Pamiętajmy, że o niektóre kwestie musimy się sami dopytać.
 

 
Warunki mieszkaniowe
 
Na samym początku należy dokładnie wypytać się o warunki mieszkaniowe, jakie zastaniemy na miejscu zlecenia. To bardzo istotny punkt przy podejmowaniu decyzji o wyjeździe. Gdzie będziemy mieszkać, czy będziemy mieli swój oddzielny pokój? Czy na miejscu będzie dostęp do telefonu i internetu? Jaka będzie odległość do najbliższego sklepu? To kwestie niezwykle ważne przy wybieraniu konkretnej pracy. W końcu będziemy tam żyć przez kilka najbliższych miesięcy, dlatego warto wiedzieć wcześniej, czego możemy się spodziewać po przybyciu na miejsce.
 
 Liczba domowników w domu podopiecznego
 
Niestety zdarza się, że ten punkt nie jest do końca doprecyzowany i po przyjeździe na zlecenie okazuje się, że w domu oprócz podopiecznego, znajdują się również inni domownicy. Takie niedomówienia mogą znacznie utrudnić codzienną pracę Opiekunowi, dlatego powinien wcześniej zostać o tym poinformowany. Podczas rozmowy z rekruterem nie zapomnijmy więc o to zapytać.
 
Czas wolny w pracy
 
Brak zainteresowania tą kwestią ze strony Opiekuna przy podpisywaniu umowy, może okazać się dla niego bardzo zgubny. Niestety zdarza się, że firmy lub osoby organizujące prywatne wyjazdy, to skrzętnie wykorzystują i nie dają za dużo czasu wolnego na zleceniu. Po wyjechaniu do pracy najczęściej jest już za późno na jakiekolwiek ustalenia lub zmiany, dlatego pamiętajmy o tej kwestii w czasie kontaktu z naszym zleceniodawcą.

Załączony obraz(s)


Forum MyOpiekunki - administrator
 
 
#1

0 Odpowiedzi Powiązane wątki

    Przejdź do:
    © 2024 APG vNext Commercial Version 5.5