Do opieki małżeństwo od 4 lipca | MyOpiekunki
  • Ogłoszenia

Do opieki małżeństwo od 4 lipca

Autor
Caring Personnel
Nowy użytkownik
  • Wszystkich postów : 0
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2023/11/21 09:40:50
  • Status: offline
2026/06/22 13:49:39 (odnośnik)

Do opieki małżeństwo od 4 lipca

baner agencji
Do opieki małżeństwo od 4 lipca
APLIKUJ

Wynagrodzenie:
2100


Oferowana premia:
dodatek letni


Data wyjazdu:
04.07.2026


Czas trwania zlecenia:
do ustalenia


Miejscowość
59071 Hamm – małe miasto, Nadrenia Północna-Westfalia
INFORMACJE O ZLECENIU
Seniorka (85 lat, 1,66 m, 65 kg, PG 2) cierpi na Parkinsona oraz początkową demencję. Porusza się na wózku inwalidzkim, nie chodzi ze względu na lęk przed upadkiem podczas transferów. Występują umiarkowane drżenia rąk, dlatego czasami potrzebuje pomocy przy jedzeniu. Ważnym elementem opieki jest również zachęcanie do przyjmowania płynów.
👴 Senior (87 lat, PG 2) jest nadal bardzo samodzielny i nie wymaga opieki. Potrzebuje jedynie okazjonalnej pomocy przy kremowaniu ciała. Dla seniora również gotuje się i wykonuje podstawowe prace domowe.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Pomoc w czynnościach i codziennym funkcjonowaniu, wykonywanie prostych prac w gospodarstwie domowym.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Dom dwurodzinny w spokojnej okolicy. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój oraz prywatną łazienkę. Internet może zostać założony na życzenie. Sklepy znajdują się w odległości ponad 15 minut pieszo.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Poszukiwana Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego. Możliwość palenia na zewnątrz.
Dodatkowe informacje:
Nowe zlecenie.


APLIKUJ



Chcesz poznać szczegóły?
Zadzwoń!
📲 +48 501 710 100
#1

0 Odpowiedzi Powiązane wątki

    Przejdź do:
    © 2026 APG vNext Commercial Version 5.5