• Ogłoszenia
aaaa

Hot!#Maria Antoinette K. #Houten, Holandia Holandia, mina, praca po 12 godzin za śmieszne pieniądze, brak normalnego dnia wolnego.

Autor
Monika7575
Nowy użytkownik
  • Wszystkich postów : 0
  • Wyniki: 0
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2021/12/30 23:14:47
  • Status: offline
2021/12/30 23:37:42 (odnośnik)
0

#Maria Antoinette K. #Houten, Holandia Holandia, mina, praca po 12 godzin za śmieszne pieniądze, brak normalnego dnia wolnego.

Wszyscy piszą o doświadczeniach w pracy w Niemczech, ja wrzucam minę z Holandii. Jeśli to niewłaściwe miejsce, to bardzo przepraszam i polećcie mi proszę stronę, czy forum, na którym można podać informacje o nieuczciwej agencji i złej miejscówce w Holandii.
Poniżej suche fakty.
Podopieczna jest cudowna, ma 90 lat, cierpi na umiarkowaną demencję. Wymaga stałej opieki, ze względu na stany lękowe i pobudzenie, zwłaszcza w godzinach wieczornych.  Umowa bez podanej ilości godzin, stawki godzinowej, szczegółowej rozpiski czasu wolnego dla opiekunki. Wolne w tygodniu teoretycznie dwie połówki dnia, od 9 rano do 15. Praca od 9 do 21, przy czym standardowa wypłata za 7 godzin pracy, przez 6 dni w tygodniu, brak wynagrodzenia za nadgodziny. Uwaga, kontrakt jest na pomoc domową, nie na opiekę. Zakaz wychodzenia z domu, podopiecznej nie można zostawić samej. Córka podopiecznej ma poważne zaburzenia psychiczne, to narcyz z obsesją na punkcie kontroli, nie liczy się z niczym i nikim, znęca się nad matką i lekceważy opiekunki. Do tego notorycznie kłamie, utrudnia rodzinie kontakt z podopieczną. 
Kontrakt załatwiony przez agencję 24****, która nie szanuje opiekunek i nie dba o ich bezpieczeństwo i higienę pracy. A co do samej miejscówki, nikt tam nie wraca na kolejną zmianę, choć warunki zamieszkania i podopieczna naprawdę w porządku, ale jeśli chodzi o czas pracy i traktowanie, to jest strata pieniędzy i energii, bo w dowolnym magazynie, czy na produkcji za tyle godzin pracy można zarobić więcej, mając normalny czas wolny. Agencja ciągle szuka opiekunek na to zlecenie, ale po jednym razie nikt nie chce tam wracać, a  jeśli ktoś się decyduje na powrót to chyba tylko z braku innych możliwości pracy.
post edytowany przez: MyOpiekunki - 2022/02/16 13:16:42
#1

0 Odpowiedzi Powiązane wątki

    Przejdź do:
    © 2022 APG vNext Commercial Version 5.5