Seniorka do opieki od 21 maja | MyOpiekunki
  • Ogłoszenia

Seniorka do opieki od 21 maja

Autor
Caring Personnel
Nowy użytkownik
  • Wszystkich postów : 0
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2023/11/21 09:40:50
  • Status: offline
2025/05/13 13:16:13 (odnośnik)

Seniorka do opieki od 21 maja

baner agencji
Seniorka do opieki od 21 maja
APLIKUJ

Wynagrodzenie:
2000


Oferowana premia:
400 złotych za polecanie kandydatów


Data wyjazdu:
21-05-2025


Czas trwania zlecenia:
do ustalenia


Miejscowość
45661 Recklinghausen – miasto, Nadrenia Północna-Westfalia
INFORMACJE O ZLECENIU
Podopieczna ma 88 lat, jest osobą szczupłą, mieszka z mężem. Seniorka choruje na demencję oraz cukrzycę, miewa stany depresyjne, przy poruszaniu się potrzebny jest balkonik lub wózek, profilaktycznie nosi pampersy. Noce zazwyczaj są spokojne.
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Zadaniem opiekunki jest pomoc w higienie, mobilności oraz w codziennym funkcjonowaniu. Wymagane jest wsparcie w gospodarstwie domowym, choć niektóre zadania przejmuje gosposia.
OPIS ZAKWATEROWANIA
Dom jednorodzinny w dużym mieście, w pobliżu park, basen. Zakupy można zrobić na piechotę, jest też dostępne auto lub rower, oddzielna łazienka do dyspozycji, Internet.
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy, ale nie jest warunkiem koniecznym, referencje.
Dodatkowe informacje:
Nowe zlecenie.


APLIKUJ


5/13/2025

Chcesz poznać szczegóły?
Zadzwoń!
📲 +48 501 710 100
#1

0 Odpowiedzi Powiązane wątki

    Przejdź do:
    © 2025 APG vNext Commercial Version 5.5