Z jakimi firmami warto podejmować współpracę jako Opiekun osób starszych? | MyOpiekunki
  • Ogłoszenia

Z jakimi firmami warto podejmować współpracę jako Opiekun osób starszych?

Autor
Forum MyOpiekunki
Administrator
  • Wszystkich postów : 194
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2017/10/24 19:58:46
  • Lokalizacja: Polska, Wrocław
  • Status: online
2019/01/08 16:02:29 (odnośnik)

Z jakimi firmami warto podejmować współpracę jako Opiekun osób starszych?

Rynek agencji oferujących pracę dla Opiekunek osób starszych z każdym rokiem się powiększa. Znalezienie pewnego pracodawcy wcale nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Relacje Opiekunów (dostępne m.in. na naszej Czarnej liście), którzy trafili na tzw. „minę” mogą wzbudzać obawy wśród ludzi poszukujących rzetelnej firmy. Spróbujmy w kilku zdaniach określić cechy, jakie powinny charakteryzować godną zaufania agencję. 
 

 
Gdzie szukać opinii o agencjach?
 
Najlepszym źródłem informacji jest internet. Różnego rodzaju portale i fora dla Opiekunek, w tym oczywiście nasze MyOpiekunki, jak również grupy na Facebooku, to świetne źródła informacji o konkretnych agencjach, czy zleceniach. Opiekunowie, którzy natrafili na trefną sztelę często dzielą się swoją historią w internecie, co pozwala innym osobom uniknąć podobnych, przykrych sytuacji. Dlatego też warto poświęcić trochę czasu by poszperać w sieci i poczytać opinie innych Opiekunów.
 
Dobra agencja, czyli jaka?
 
Dobra agencja pracy dla Opiekunów to szerokie pojęcie. Cechy, jakie powinny ją charakteryzować można długo wymieniać. Jednak każda dobra agencja pracy powinna oferować następujące warunki:
- odprowadzanie składek ZUS;
- ubezpieczenie dla Opiekuna;
- transport na zlecenie;
- wsparcie koordynatorów;
- dobre warunki mieszkaniowe.
To oczywiście tylko najważniejsze punkty. Jednak jeżeli agencja, którą wybierzemy, zapewnia je wszystkie, możemy mieć nadzieję, że współpraca z nimi będzie obiecująca. Co prawda nigdy nie możemy mieć stuprocentowej pewności, że dobrze trafimy, ale przy wyborze warto zwracać uwagę na wymienione wyżej punkty i korzystać z doświadczeń innych Opiekunów.

Załączony obraz(s)


Forum MyOpiekunki - administrator
 
 
#1

0 Odpowiedzi Powiązane wątki

    Przejdź do:
    © 2024 APG vNext Commercial Version 5.5