Kraków przeprowadzka | MyOpiekunki
  • Ogłoszenia

Hot!Kraków przeprowadzka

Autor
Meniera
Nowy użytkownik
  • Wszystkich postów : 0
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2022/12/27 11:52:50
  • Status: offline
2023/05/24 08:03:30 (odnośnik)

Kraków przeprowadzka

Szukam firmy zajmującej się przeprowadzkami w Krakowie. I czy macie jakieś porady jak przygotować się do przeprowadzki? Jak ogarnąć cały bałagan? 
#1

1 Odpowiedź Powiązane wątki

    Kilda
    Nowy użytkownik
    • Wszystkich postów : 0
    • Punkty premii: 0
    • Dołączył: 2022/12/27 14:29:46
    • Status: offline
    Odp: Kraków przeprowadzka 2023/05/24 08:38:05 (odnośnik)
    Właśnie jestem po przeprowadzce 🙂. Mój sposób pakowanie pomieszczenia po pomieszczeniu. Wyciągasz np w kuchni wszystko z szafek (gary talerze itd) robisz przegląd, to co zostawiasz od razu w karton opisany do jakiego pomieszczenia ma zawędrować i co zawiera, to co nie potrzebne wystawiaj na olx lub lokalnej grupie Śmieciarka żeby jak najszybciej się pozbyć. Ubrania tak samo, wyjąć wszystko,przejrzeć, spakować w kartony z opisem (zostawiłam nam ubran na ok dwa tyg przed przeprowadzka tylko takie które wiedziałam że na pewno będziemy nosić w tym czasie, reszta poszła w kartony). Na miejscu po przeprowadzce dopilnuj by kartony trafiały do odpowiednich pomieszczen, będzie łatwiej rozpakować. Rzeczy niepotrzebne ale których nie umiałam wyrzucić zostały opisane jako piwnica do przejrzenia za jakiś czas.
    Daję też namiar na firmę z doświadczeniem w takich przeprowadzkach https://tran-rem.pl/przeprowadzki/
    post edytowany przez: Kilda - 2023/05/31 08:11:07
    #2
    Przejdź do:
    © 2024 APG vNext Commercial Version 5.5