Kosmetyki dla atopków | MyOpiekunki
  • Ogłoszenia

Kosmetyki dla atopków

Autor
worda
Nowy użytkownik
  • Wszystkich postów : 0
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2022/12/22 11:50:46
  • Status: offline
2023/09/20 10:59:36 (odnośnik)

Kosmetyki dla atopków

Kochani atopicy. Kończą mi się moje kosmetyki do ciała. Dexeryl, emulsja z Atopis i Emolium. Jak na złość dziś ostatnie krople emulsji do kąpania z Atopis wlałam do wanny. Czekają mnie duże zakupy. Polecacie coś nowego, coś co ostatnio polepszyło Wam stan skóry? Moja jest od dłuższego czasu przesuszona od kostek po czoło. Dobrze wygląda godzinę po nasmarowaniu, później dramat.
#1

1 Odpowiedź Powiązane wątki

    nesta
    Nowy użytkownik
    • Wszystkich postów : 0
    • Punkty premii: 0
    • Dołączył: 2022/12/22 10:42:13
    • Status: offline
    Odp: Kosmetyki dla atopków 2023/09/21 08:40:09 (odnośnik)
    Dermitopic Cicatopy - jedyny który mi długo trzyma nawilżenie, szybko się wchłania no i ogólnie jest moim faworytem
    Emotopic balsam - tłusty, daje uczucie nawilżenia głębokiego, ale jeżeli masz mocno zluszczoną skórę w danym miejscu to niesteyy tego nie "przygładzi"
    Bioderma Atoderm (ta żółta) - do mycia jest perfekcyjna, nawet rany aż tak nie szczypią przy niej
    Nivelium balsam - moje odkrycie roku, bo kosztuje tylko 22 zł, a naprawdę dobrze nawilża i przy okazji nie szczypie jak jest dużo ran na ciele
    A od środka pyszny olej z ostropestu.
    Seria kosmetyków na atopowe zapalenie skóry od verde lab https://verdelab.pl/kategoria-produktu/problemy-skorne/atopowe-zapalenie-skory/ MOim zdaniem jedne z lepszych produktów z jakimi miałam do czynienia.
    post edytowany przez: nesta - 2023/10/27 08:55:18
    #2
    Przejdź do:
    © 2024 APG vNext Commercial Version 5.5