Czyszczenie szafy | MyOpiekunki
  • Ogłoszenia

Czyszczenie szafy

Autor
nesta
Nowy użytkownik
  • Wszystkich postów : 0
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2022/12/22 10:42:13
  • Status: offline
2023/11/14 11:54:12 (odnośnik)

Czyszczenie szafy

Witajcie. Czy też mieliście kiedyś taką sytuację, że otwierając szafę doszliście do wniosku, że większość ubrań po prostu wam nie pasuje? Że jednak nie do końca na was dobrze wyglądają, nie do końca się wam podobają, że macie je bo np. sporo kosztowały/mają dobry skład ale ubieracie je na siłę? Ja właśnie doszłam do takiego punktu - otwieram szafę i nie mam ochoty nosić większości tych ubrań. Obiektywnie są ładne, fajne składy ale ja się w nich nie czuję dobrze. Najchętniej pozbyłabym się 80% mojej szafy. Mam dosłownie kilka sztuk ubrań, które lubię. Czy w takiej sytuacji decydowałyście, że się ich pozbywacie? Z jednej strony zaczyna mnie to męczyć, że mam pełną szafę a z drugiej boję się, że jak się ich pozbędę to zostanę z kilkoma ubraniami na krzyż a znalezienie czegoś, co mi się spodoba w 100% może nie być takie łatwe.
#1

1 Odpowiedź Powiązane wątki

    Kilda
    Nowy użytkownik
    • Wszystkich postów : 0
    • Punkty premii: 0
    • Dołączył: 2022/12/27 14:29:46
    • Status: offline
    Odp: Czyszczenie szafy 2023/11/14 13:06:49 (odnośnik)
    Mam tak średnio co trzy miesiące  ale to ja, więc chowam te "nielubiane" do wielkiej torby, i po jakimś czasie do nich wracam... jak nie wracam do czegoś, pozbywam się... W ten sposób nie robię wielkiej rewolucji, mam w czym chodzić, a jednak nie żałuję, że coś przepadło... Serio, minimalizm jest okej, lecz każdy musi patrzeć na siebie... po pierwszych czystkach szybko nadrobiłam pustki, teraz już wiem, że po prostu mam zmienne humory i lubią różne rzeczy... więc zamiast co róż coś kupować, to wyciągam z mojej torby.
    https://szafa.pl/porady/508-wygodne-i-stylowe-botki-zimowe.html
     
    Teraz poluję na jakieś wygodne zimowe botki :) Bo zauważyłam, ze stare już średnio wyglądają. 
    #2
    Przejdź do:
    © 2024 APG vNext Commercial Version 5.5