Laski w jakich sklepach kupujecie ubrania? | MyOpiekunki
  • Ogłoszenia

Laski w jakich sklepach kupujecie ubrania?

Autor
nesta
Nowy użytkownik
  • Wszystkich postów : 0
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2022/12/22 10:42:13
  • Status: offline
2024/02/14 12:57:12 (odnośnik)

Laski w jakich sklepach kupujecie ubrania?

Hej laski! gdzie kupujecie ubrania dobrej jakości? te sieciówki typu sinsay, zara, hm itd juz mnie dobijają
#1

1 Odpowiedź Powiązane wątki

    Kilda
    Nowy użytkownik
    • Wszystkich postów : 0
    • Punkty premii: 0
    • Dołączył: 2022/12/27 14:29:46
    • Status: offline
    Odp: Laski w jakich sklepach kupujecie ubrania? 2024/02/14 13:17:17 (odnośnik)
    Wszystko zależy jakie ubrania i jak się nosisz. Ja w ogóle nie noszę eleganckich rzeczy, kupuje mało, rzadko wyrzucam ubrania, służą mi wiele lat. Ale ostatnio to tak: dżinsy i swetry kupuje w lumpeksie (nigdy więcej nie kupię dżinsów w normalnym sklepie, w lumpie znajduje bardzo dobre firmy za dwie dychy, a swetry zaczęłam też robić sama z wełny). Podkoszulki/topy na co dzień mam nawet z primarka (top na ramiączkach 100% bawełna 8,50zl), nic się z nimi nie dzieje, a mam też takie egzemplarze, które w szafie są od lat. Letnie staram się kupować wiskozę (nawet w Sinsay) albo z pełną świadomością kupuje poliester (bo założę w sezonie tylko dany top dwa razy, na urlopie). Dresy dobrze mi się sprawują po praniu z Diverse.
    Najlepiej będzie sobie zerknąć na stronę https://shopngo.pl/ Nie wiem czy znasz, ale w katalogu możesz znaleźć naprawdę sporo ciekawych marek :) 
    #2
    Przejdź do:
    © 2024 APG vNext Commercial Version 5.5