Pani Renate 83 lata/Düsseldorf/40627 | MyOpiekunki
  • Ogłoszenia

Hot!Pani Renate 83 lata/Düsseldorf/40627

Autor
dobraopiekawdomu.pl
Nowy użytkownik
  • Wszystkich postów : 0
  • Punkty premii: 0
  • Dołączył: 2021/12/21 10:04:40
  • Lokalizacja: Jelenia-Góra
  • Status: offline
2024/09/17 09:18:18 (odnośnik)

Pani Renate 83 lata/Düsseldorf/40627

baner agencji
Pani Renate 83 lata/Düsseldorf/40627
APLIKUJ

Wynagrodzenie:
1750


Oferowana premia:


Data wyjazdu:
01.10.2024


Czas trwania zlecenia:
6 tygodni


Miejscowość
Düsseldorf
INFORMACJE O ZLECENIU
Pani Renate ma 170 cm wyrostu, 100 kg wagi. Ma 3 stopień niepełnosprawności. Ma demencję, problemy z poruszaniem się, występuje inkontynencja(pani nosi pieluchy i podkłady) Pani porusza się z pomocą balkonika, przesypia całe noce . Pani mieszka z synem, który pomaga przy opiece, czasami gotuje, robi zakupy. Seniorka jest osobą spokojną. Potrzebuje pomocy przy higienie ciała. W domu dostępne jest krzesełko kąpielowe. PLAN DANIA: pobudka ,poranna toaleta, śniadanie, czynności dnia codziennego, obiad, kawa, wolny czas przed TV , kolacja i przygotowanie do spania.  Pani mieszka w domu w mieście(sklepy do 30 min spacerem). Do dyspozycji opiekunki jest pokój, rower. Przewidziany jest dzień wolny. 
OBOWIĄZKI OPIEKUNA
Do obowiązków opiekuna należy pomoc w higienie, gotowanie, pranie, sprzątanie, zakupy, zamiennie z synem
OPIS ZAKWATEROWANIA
Pani mieszka w domu w mieście(sklepy do 30 min spacerem). Do dyspozycji opiekunki jest pokój, rower. Przewidziany jest dzień wolny. 
WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA
Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego u opiekunki.
Dodatkowe informacje:
Atrakcyjne wynagrodzenie, umowę zlecenie, składki od średniej krajowej, kartę EKUZ i A1, pokrycie kosztów podróży, opiekę koordynatora, kurs języka niemieckiego


APLIKUJ



Certyfikat Agencji zatrudnienia nr. 27073, nadany przez marszałka województwa dolnośląskiego. 
#1

0 Odpowiedzi Powiązane wątki

    Przejdź do:
    © 2025 APG vNext Commercial Version 5.5