INFORMACJE O ZLECENIU Szukamy opiekunkę do fajnej, bardzo bogatej rodziny, gdzie praca jest w luksusie. Przyjazd na 04.07.2025. Przez 4 dni druga opiekunka będzie wprowadzać i odjeżdża 07.07.2025. Płatne dla obu opiekunek podwójnie. Typ miejscowości: miasto Ilość osób w domu: 1 Ilość osób do opieki: 1 Transfery: Nie Pflegedienst: Nie Inkontynencja: Nie Nocki: Nie Pflegegrad: 2 | | OBOWIĄZKI OPIEKUNA Senior po śmierci żony został sam i potrzebuje wsparcia w życiu codziennym. Wieczorem trzeba mu pomóc w założeniu maski tlenowej. Nadal jest w dużej mierze samodzielny - sam korzysta z toalety, dba o swoją higienę (ze względu na początkową demencję, opiekunka powinna mu tylko o tym przypominać), porusza się samodzielnie.
Opiekunka powinna przejąć prowadzenie gospodarstwa domowego i przygotowywać posiłki (w czwartki i niedziele senior je w restauracji). |
OPIS ZAKWATEROWANIA Mieszka w domu jednorodzinnym położonym na obrzeżach miasta.
Sklepy znajdują się ok. 15 minut drogi na piechotę.
Dla opiekunki przeznaczony jest własny pokój + osobna łazienka. Opiekunka na miejscu ma 2 wolne popołudnia i codziennie min. 2-3 godziny czasu wolnego. Prawo jazdy jest mile widziane, ale niekonieczne - senior również prowadzi auto, a czasami w różnych wyjazdach pomaga pielęgniarka.
Córka mieszka w Monachium, syn w miejscowości oddalonej o 3 km od miejsca zamieszkania seniorów.
| | WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA Opiekunka Język niemiecki - dobry, na poziomie 2
Prawo jazdy mile widziane Można palić na zewnątrz |